Yapay Zekadan DOGE, ETH ve LUNC Coin İçin Mayıs Tahminleri!

Kripto piyasası son düşüşün ardından biraz toparlansa da yukarı yönlü güçlü bir ivme yakalayamadı. Bu da piyasadaki yön konusunda belirsizliğe işaret ediyor. Güçlü bir Mart ayını dalgalı bir Nisan ayı takip etti. Şimdi gözler Mayıs’ın neler getireceğine odaklanmış durumda. Biz de okuyucularımız için yapay zekanın DOGE, ETH ve LUNC Coin Mayıs tahminlerine baktık.

Yapay zeka 1 Mayıs için DOGE fiyatını tahmin ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasına karışık bir görünüm hakim. Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) aşağı yönlü fiyat baskısıyla karşı karşıya. Dogecoin, ödemeler de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde kullanım alanı buldu. Tesla CEO’su Elon Musk ile olan ilişkisi, potansiyel ek kullanım durumlarına işaret ediyor. Büyük hacimli meme coin’in on-chain yaklaşık 7 milyon sahibi bulunuyor.

Önemli kullanıcı katılımı ve önemli pazar varlığına rağmen, yapay zeka önümüzdeki haftalarda Dogecoin için düşüş öngörüyor. CoinCodex, düşüş eğilimli piyasa duyarlılığı ve 66’lık bir ‘Açgözlülük’ endeksinden etkilenerek DOGE fiyatının 20 Mayıs’a kadar 0,136776 dolara gerileyeceğini tahmin ediyor. Bu da meme coin için mevcut 0,1596 dolarlık fiyatından yaklaşık %14’lük bir düşüş anlamına geliyor.

Dogecoin fiyat tahmini 1 aylık grafik. Kaynak CoinCodex

Yapay zeka 1 Mayıs LUNC Coin fiyatını tahmin ediyor

Terra Classic (LUNC Coin), kısa süre önce kabul edilen blok boyutu teklifinden sonra bir sıçrama yaptı. Mevcut durumda LUNC Coin, son 48 saat içinde nispeten yüksek işlem görüyor. Yine de token ormandan çıkmış olmaktan çok uzak. LUNC Coin fiyattaki son artışa rağmen, Terra Classic’in fiyatı 2024 fiyatlarının önemli ölçüde altında kalmaya devam ediyor. Ayrıca, son 30 günlük işlemlerde kırmızı renkte yaklaşık %25 değer kaybetti.

Bu ortamda, PricePredictions’ın yapay zeka algoritmalarına göre LUNC Coin fiyatının 30 günlük düşüş trendini kararlı bir şekilde sonlandırması muhtemel. Ancak aynı zamanda son ralliyi daha önemli bir boğa koşusuna dönüştürmesi pek olası değil. Nitekim platform, 1 Mayıs’ta LUNC’un 0,000110 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Yani yazı sırasındaki 0,0001106 dolarlı fiyatı göz önüne alındığında, tokenin önümüzdeki günlerde önemli bir hamle yapmasını beklemiyor.

LUNC fiyat tahmini. Kaynak: PricePredictions

Yapay zeka 1 Mayıs ETH fiyatını tahmin ediyor

Ethereum (ETH) son zamanlarda piyasa fiyatlarındaki dalgalanmaların ortasında kayda değer bir dalgalanma yaşadı. Bu belirsiz ortama rağmen ETH, önemli 3.000 dolar destek bölgesinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Oynaklığın bir kısmını, önemli miktarda tokeni borsalara aktardıkları için balina aktivitesine bağlamak mümkün. Örneğin, 20 Nisan’daki Whale Alert verileri, yaklaşık 33,52 milyon dolar değerinde 10.911 ETH’nin Coinbase’e aktarıldığını gösterdi.

Yazı sırasında ETH, son 24 saatte yaklaşık %0,75’lik bir artışla 3.193 dolardan işlem görüyordu. Ancak, haftalık grafikte, Ethereum 2.900 dolara kadar düştü. Ethereum, şimdi kritik bir kavşakta duruyor. Bu 3.000 dolar seviyesini kaybetmesi daha da aşağı yönlü bir yörüngeyi tetikleyebilir. CoinCodex’in yapay zeka algoritması Ethereum’un 1 Mayıs’ta 3.117,08 dolaradan işlem göreceğini öngörüyor. Bu da mevcut değeriyle neredeyse aynı kalacağı anlamına geliyor.

ETH tahmini, 1 Mayıs 2024. Kaynak: CoinCodex

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x